posty2004posty2005posty2006

2004 2005 2006 sparing z Concord Murowana Goślina Juniorzy

Trampkarze C1 (2004/2005/2006) rozegrali swój kolejny mecz kontrolny w niedzielę 17 marca o g. 10:00 na stadionie miejskim w Murowanej Goślinie z Juniorami B2 Concordii. Błękitnych reprezentowało 19 zawodników z roczników 2004/05/06, natomiast Concordię 10 zawodników z roczników 2003/04/05/06. Ponieważ w składzie błękitnych było dwóch bramkarzy a Concordia nie posiadała zawodnika na tej pozycji, jeden z naszych bramkarzy poszedł bronić w drużynie przeciwnej. Dzięki temu oboje nasi bramkarze przez całe 90 minut przebywali na boisku. Gra Błękitnych od początku była dość zorganizowana, lecz problemem była odpowiednio mocna i zdecydowana finalizacja w strefie wysokiej. Jednak w 13 minucie po dokonaniu zmiany na pozycji nr 7 zmieniający Mikołaja Stachowiaka, Adam Surdyk podszedł do wykonania stałego fragmentu gry – rzutu rożnego – i dośrodkował piłkę prosto na głowę Mikołaja Falbierskiego, który pokonał bramkarza i wyprowadził zespół Błękitnych na prowadzenie. Radość nasza trwała zaledwie 11 minut, ponieważ w 24 minucie Concordia strzeliła bramkę wyrównującą. Po zamieszaniu w naszym polu karnym, wybitą piłkę na 20 metrze przejął zawodnik Concordi i silnym uderzeniem pokonał naszego bramkarza. Nasza defensywa nie zachowała się w tej sytuacji w odpowiedni sposób, ponieważ żaden z zawodników po wybiciu piłki nie wybiegł od razu do przodu, dając tym samym sporo miejsca na oddanie strzału.
Błękitni w dalszej fazie meczu stworzyli sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia rezultatu, lecz strzały albo trafiały prosto w bramkarza, albo były zbyt słabe, albo po prostu niecelne. Mecz ten dostarczył nam jednak kilku informacji dotyczących kierunku pracy na treningach, tak by widoczne braki poprawić i wyeliminować przed pierwszymi meczami ligowymi.