posty2004posty2005

2004 2005 sparing z Tarnovią Tarnowo Podgórne

W piątek 22.03.19 zawodnicy Trampkarza udali się na mecz kontrolny do Tarnowa Podgórnego gdzie grali z miejscową Tarnovi o godzinie 20.00. Mecz podzielny był na 3 tercje po 30 min. W pierwszej tercji w 4 min bramkę zdobywa Czechowski po asyście Korty. Raptem 2 min później gospodarze remisują i jest 1:1. W 20 min bramkę zdobywa Łyskawiński ponownie podawał mu Korta. Na pięć min przed końcem pierwszej tercji bramkę zdobywa Falbierski po dośrodkowaniu Łyskawińskiego. W drugiej tercji gospodarze strzelili nam dwie bramki i tak zakończyła się ta połowa. W trzeciej ostatniej tercji ponownie bramkę zdobył Falbierski po podaniu od Stachowiaka. Ostateczny wynik spotkania to 3:4 dla Błękitnych. Akademię w tym dniu reprezentowali: Szatkowski, Olivares, Napierała, Fronckiewicz, Stachowiak Mateusz, Stachowiak Mikołaj, Pomorski, Czechowski, Korta, Łyskawiński, Skiba, Wilk, Surdyk, Łagoda, Rewers, Smocikowski, Sobala, Pers, Suchodolski.