posty2004posty2005

2004-2005 WZPN III AP Reissa Poznań II

Zespół C1 III liga w miniony weekend (19. 05.) wyjechał na mecz ligowy z AP Reissa Poznań II do Baranowa. Od pierwszej minuty zespół Błękitnych grał o jednego zawodnika mniej, gdyż nie wszyscy zawodnicy byli do dyspozycji tego dnia. Wynik tego meczu (porażka 0:5) nie odzwierciedla obrazu gry, Błękitni będąc świadomi swojej sytuacji zmuszeni byli grać skupieni głównie na działaniach defensywnych i upatrywania swojej szansy należało szukać w kontratakach. W pierwszej połowie pomimo porażki 0:2 te zadania udawało nam się świetnie realizować, bardzo dobrze, konsekwentnie i z determinacją rozbijaliśmy ataki Reissa a sami często wychodziliśmy z groźnymi kontrami. Jednak nie udało nam się pokonać bramkarza gospodarzy. W pierwszej połowie Reiss z akcji zdobył zaledwie jedną bramkę, druga była prezentem od pana sędziego, gdyż podyktowany został rzut karny i nikt oprócz “gwiżdżącego” nie wiedział z jakiego powodu. W drugiej połowie nadal dobrze graliśmy w defensywie, jednak wysoka temperatura powietrza i narastające zmęczenie wycięły nam możliwość przeprowadzania jakichkolwiek ataków. Dodatkowo ostatnie 10 minut graliśmy już nie w 10 a w 9 ponieważ dość ostro został potraktowany nasz zawodnik grający na pozycji nr 6. Pomimo porażki 0:5 w tym meczu, zawodnicy powinni być usatysfakcjonowani swoją grą ponieważ zadania taktyczne zrealizowali bardzo dobrze i jedyne co nam nie wyszło to kontrataki. Niebiesko-białe barwy w tym meczu reprezentowali:
Piotr Sz., Wojtek K., Igor R., Oskar P., Hubert K., Radek J., Mikołaj P., Erwin S., Adam S. i Kacper K.