posty2004posty2005

2004 sparing z SF Luboń

W niedziele o godzinie 10.00 trampkarze C1 rozegrali kolejny mecz kontrolny, tym razem spotkali się na boisku POSIR z SF Luboń. Całe spotkanie to seria błędów z jednej jak i drugiej strony. W pierwszej części spotkania bramki nie padały. W 10 minucie drugiej połowy straciliśmy bramkę po rzucie rożnym. Dziesięć minut później wyrównaliśmy po bramce Baranowskiego. Słaba gra naszego zespołu sprawiła ,że straciliśmy drugą bramkę na 1:2. Do końca tej części spotkania gra obfitowała w wiele sytuacji strzeleckich, po których Błękitni nie doprowadzili nawet do wyrównania. Po słabym spotkaniu ostatecznie przegrywamy 1:3. Już w następnym tygodniu drużyna 2004 i 2005 rozegra dwa test mecze przygotowujące do ligi. Akademię w tym dniu reprezentowali: Siodła, Olivares, Czechowski, Rewers, Skiba, Pers, Oelshlegel, Misztak, Sobala, Suchodolski, Stachowiak, Baranowski, Piwowarski, Czerwiński, Surdyk, Smocikowski,