posty2004posty2005

2005 sparing z Orlik Kaźmierz

Pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie ligowym.
Błękitni z rocznika 2005 uzupełnieni 4 zawodnikami z rocznika 2004 w niedzielę 3 marca rozegrali mecz kontrolny z drużyną Orlika Kaźmierz. Mecz odbył się na wynajętym boisku MOS-u przy ul. Gdańskiej w Poznaniu.
Pierwsi na prowadzenie w meczu wyszli Błękitni, kiedy to w 6 minucie bramkarza z Kaźmierza pokonał Mikołaj F.
Nasi Przeciwnicy, 12 minut później, po błędzie naszego bramkarza, otrzymali rzut karny, którego nie udało im się zamienić na bramkę. W 21 minucie Stasiu podwyższył wynik na 2:0. Zawodnicy z Kaźmierza cierpliwie budowali swoje sytuacje goszcząc często w naszym polu karnym, aż w 28 minucie udało im się pokonać naszego bramkarza. Rezultatem 2:1 dla Błękitnych zakończyła się pierwsza połowa. W przerwie omówione zostały błędy popełnione w pierwszej połowie, głównie dotyczące organizacji gry i techniki.
Druga połowa rozpoczęła się od nieznacznej dominacji naszego zespołu w efekcie czego Jakub W. podwyższył wynik na 3:1.
Natomiast w 48 minucie drugą swoją bramkę a w konsekwencji czwartą dla błękitnych zdobył Mikołaj F.
Ostatnia bramka w tym spotkaniu padła w 58 minucie dla Orlika Kaźmierz, od tego momentu wynik nie uległ zmianie do końca spotkania i Błękitni mogli cieszyć się ze zwycięstwa 4:2.
Mecz kontrolny był dobrą okazją do wypróbowania kilku wariantów ustawienia zawodników,
a zdobyte doświadczenie na pewno pozytywnie wpłynie na poprawę obrazu gry w przyszłości.