posty2005

2005 Trampkarz C2 WZPN I Unia Swarzędz – APBO

W piątek 16 listopada zespół Trampkarzy młodszych (2005) udał się do Swarzędza na ostatni w rundzie jesiennej mecz ligowy z Unią. Mecz niestety przegraliśmy 6:0, w pierwszej połowie straciliśmy 4 bramki w 10, 15, 26 i 35 minucie, a w drugiej połowie 2 bramki w 36 i 47 minucie. W meczu z Unią ani razu nie stworzyliśmy sobie sytuacji bramkowej. Przed meczem wiedzieliśmy, że przeciwnik będzie dobrze zorganizowany taktycznie oraz przede wszystkim bardzo dobrze przygotowany pod względem motorycznym. Na ostatnim treningu przed ćwiczyliśmy taktykę gry pod ten właśnie mecz. Na odprawie przedmeczowej jeszcze raz sobie ją przypomnieliśmy, lecz niestety zawodnicy nie wykonali tego zadania w meczu. Gra “po swojemu” przez Trampkarzy Błękitnych spowodowała, że zespół Unii w pełni kontrolował wydarzenia na boisku. Szkoda, że nie potrafiliśmy tym razem stworzyć lepszego widowiska, bo przy odrobinie zaangażowania i dyscypliny taktycznej ten mecz nie musiał wcale skończyć się tak wysoką porażką. Tym bardziej że Trampkarze Błękitnych nie raz już pokazali, że potrafią więcej i lepiej.
Podsumowując rundę jesienną ligi WZPN, Trampkarze Błękitnych pomimo wąskiej kadry i częstej niepowiadomionej nieobecności na meczach i treningach, i tak osiągnęli myślę niezły wynik w lidze, zajmując V miejsce na 11 zespołów i za to należą się brawa.
Na wiosnę zagramy mecze rewanżowe, więc przed nami sporo pracy w okresie zimowym jeśli chcemy poprawić wynik z jesieni.