posty2006

2006 Gry kontrolne

W miesiącu czerwcu zespół rocznika 2006, rozegrał trzy gry kontrolne. Naszymi rywalami były zespoły Koziołka Poznań, Huraganu Pobiedziska oraz Szkoły Futbolu Luboń.

W pierwszym spotkaniu podejmowaliśmy drużynę z Poznania. Gra w pierwszej połowie toczyła się na połowie gości, którzy wyprowadzili długim podaniem jedyną sytuację, po której objęli prowadzenie. Kolejne minuty to jednak koncertowa gra naszej ekipy i wynik do przerwy 4:1 dla Błękitnych. Był to i tak najniższy wymiar kary. Po przerwie tempo gry siadło. Nasza drużyna była nieskuteczna, a rywal po zagraniu trzech długich podań doprowadził do remisu 4:4. W drugim spotkaniu podejmowaliśmy drużynę z Pobiedzisk. Do przerwy prowadziliśmy 4:0, przeważając w każdym sektorze boiska. Po przerwie przeciwnik opadł z sił i ostatecznie zwyciężyliśmy 22:2.

W ostatnim spotkaniu udaliśmy się do Lubonia.

Spotkanie w pierwszej połowie było bardzo wyrównane i obfitujące w wiele sytuacji podbramkowych. Wynik do przerwy 1:1. Po przerwie większą determinacją wykazała się nasza drużyna ostatecznie zwyciężając 4:2. Dodam tylko że w tym ostatnim spotkaniu zadebiutował Piotr Wojtkowiak.