posty2006

2006 Młodzik D1 WZPN 13-Poznań i AKF

Ostatni tydzień dla wielu drużyn był już okresem roztrenowania, jednakże chłopcy z rocznika 2006 nadrabiali dwie zaległe kolejki. Dwukrotnie udali się na mecze wyjazdowe rozgrywane na sztucznej nawierzchni przy ul.Armii Poznań. W środę ich rywalem była drużyna poznańskiej 13-stki. Mecz rozpoczął się dla nas niezbyt dobrze i w 5 minucie po rzucie rożnym przegrywaliśmy już 1:0. W dalszej części gra się wyrównała lecz do przerwy wynik się nie zmienił. Po zmianie stron byliśmy już drużyną dominującą choć nie ustrzegliśmy się kilku kontrataków przeciwnika. Gdy 10 minut przed końcem przegrywaliśmy już 3:1 mało kto wierzył że odmienimy losy tego spotkania. Dwie bramki zdobyte w odstępie 5 minut zapewniły nam remis, chociaż w ostatniej minucie powinniśmy zdobyć czwartą bramkę.
W sobotę 17 listopada, naszym przeciwnikiem była Akademia Kreatywnego Futbolu .Rywal wymagający ,któremu w zeszłym sezonie nie udało się zabrać punktów. Tym razem w 14 minucie zdobywamy bramkę i kontrolujemy przebieg spotkania.Niestety błąd sędziego, który puścił zawodnika znajdującego się na spalonym i do przerwy 1:1. Po przerwie tracimy bramkę na 2:1 dla gospodarzy, lecz już po minucie mamy remis 2:2. Ostatni kwadrans do duża przewaga naszej ekipy, gdzie po dwóch ładnych akcjach wychodzi na prowadzenie 2:4. W ostatniej minucie spotkania znowu nie popisał się arbiter tych zawodów uznając bramkę ze spalonego. Ostatecznie zwyciężyliśmy 3:4. Brawo za walkę i zaangażowanie dla wszystkich zawodników.