posty2006

2006 Trampkarz C2 WZPN I Suchary Suchy Las – APBO

Pierwsza kolejka ligowych zmagań została przeniesiona na 4 września. To właśnie wczoraj udaliśmy się na mecz do Suchego Lasu. Od samego początku narzuciliśmy rywalowi swój sposób gry i dążyliśmy do zdobycia bramki. Jednakże Suchary skutecznie wypunktowały nas i do 30 minuty prowadziły 3:0. Był to na tyle silny wstrząs , który zaowocował skuteczną grą w naszym wykonaniu. Pięć ostatnich minut pierwszej połowy to dwie bramki Mikołaja Sobstyla i do przerwy wynik 3:2. Po przerwie znowu odważnie budujemy akcje ale niepozorne uderzenie z dystansu i tracimy czwartą bramkę. Rocznik 2006 ma jednak prawdziwy charakter. Szybka bramka Macieja Owczarka na 4:3 i kilka minut później piękne uderzenie Sobstyla i mamy wynik 4:4. Kolejna akcja prawą stroną kończy się silnym uderzeniem pod poprzeczkę i Adam Smurawa wyprowadza nas na prowadzenie. Kilka minut przed końcem po uderzeniu z 20 metrów Suchary wyrównały. Cztery minuty prze końcem spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę zdobywa Bartosz Szymkowiak. Ostatecznie po meczu dobrym spotkaniu i scenariuszu którego nie powstydziłby się sam Alfred Hitchcock, Błękitni odnieśli zwycięstwo 6:5.