posty2007

2007 WZPN i Liga Mistrzów Koziołka

Zawodnicy AP Błękitni Owińska rocznik 2007 mają za sobą rozegrane dwie pierwsze kolejki w rundzie rewanżowej w rozgrywkach WZPN. Pierwsze spotkanie rozegraliśmy na własnym boisku z drużyną Polonii Środa Wlkp. Niestety z powodu absencji dużej liczby zawodników przystąpiliśmy do spotkania tylko z jednym rezerwowym. Mecz zakończył się wysoką porażką naszego zespołu 1:6, jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Górczyński.

W ostatnią sobotę wybraliśmy się do Komornik. W pierwszym meczu z ta drużyną na naszym boisku mecz zakończył się wynikiem remisowym 2:2. W meczu rewanżowym to nasza drużyna przez większość spotkania miała przewagę i prowadziła grę, stwarzając sobie więcej sytuacji podbramkowych. Po bardzo dobrym spotkaniu Błękitni odnieśli zwycięstwo wygrywając 6:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Górczyński, który zdobył 5 bramek oraz Matylda Kościelak.

W tym dniu uczestniczyliśmy również w pierwszej kolejce Ligii Mistrzów Koziołka, w której nasz zespół wygrał dwa spotkania, a jedno zakończyło się porażką:

APBO – Unii Swarzędz- 3:2

APBO – KS Cytadela 38- 3:2

APBO – UKS Śrem -1:2

Trener Damian Grabowski


Print Friendly, PDF & Email