posty2007posty2008

2008, 2007 Turniej Karolinka

Zawodnicy z rocznika 2007 i 2008 reprezentowali naszą Akademie w turnieju o puchar Prezesa SM w Koziegłowach organizowany przez Karolinkę Koziegłowy.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, udział wzięło 6 drużyn ? dwie drużyn z Karolinki Koziegłowy, dwie z PSS Junior Koziegłowy, oraz dwie nasze ekipy- jedna z rocznika 2007 i jedna z 2008.

Drużyna rocznika 2007 nie przegrała żadnego meczu remisując jedynie w meczu derbowym z młodszymi zawodnikami z naszej akademii, co dało pierwsze miejsce w turnieju ze straconymi dwoma golami. Poza zwycięstwem cieszy również fakt nagrody indywidualnej dla Kacpra Tuliszki, który został najlepszym strzelcem tego dnia. Zespół z rocznika 2008 bardzo dobrze sobie radził, grał z każdym przeciwnikiem jak równy z równym, brakowało momentami szczęścia, aby przechylić szale na swoją korzyść, jednak to, że byli to chłopacy rok młodsi spowodowało, że zajęli oni szóste miejsce w turnieju.

APBO 2007

Piotr Wojtkowiak, Matylda Kościelak, Łukasz Wychocki, Dawid Kielma, Stanisław Mądry, Kacper Tuliszka Krzysiu Rybarczyk, Kacper Małecki, Wojtek Gorzejewski

APBO 2008

Jakub Żurek, Maciej Szała, Adam Fischer, Kamil Fingerholc, Michał Pieścikowski, Jan Smykaj, Szymon Zieliński

Trener Jarek / Trener Arek

Print Friendly, PDF & Email