posty2009

2009 gra kontrolna

Sparingi rocznika  2009
W czwartkowe popołudnie zawodnicy rocznika 2009 rozegrali dwa sparingi – ze Spartą Oborniki, oraz rocznikiem 2010 naszej Akademii.
Tego dnia jednym z celów gier kontrolnych była duża ilość rozegranych minut na boisku. I założenie to zostało spełnione ponieważ w meczu ze Spartą wystąpiło 11 zawodników w tym 2 rezerwowych, a w meczu z rocznikiem 2010 wystąpiło 7 gdzie wszyscy zawodnicy grali cały czas.
Mecz z drużyną z Obornik był bardzo wyrównany, raz to nasza drużyna przeważała na boisku raz czynili to goście. Gra naszych zawodników momentami mogła się podobać, musimy jeszcze popracować nad dokładnością i wykorzystaniem całej przestrzenni na boisku.
Natomiast mecz z rocznikiem 2010 również był meczem bardzo wyrównanym, padło tam dużo więcej bramek, ale także po zaciętym meczu i walce z jednej i drugiej strony. Zawodnicy na boisku pokazywali charakter i chęć do gry( aż czasami za bardzo) Drużyna zaprezentowała się dobrze i mam nadzieję, że kolejne minuty spędzony na boisku pomogą nam prezentować się jeszcze lepiej i odważniej  podczas ligowych zmagań.
W ten weekend ruszają rozgrywki naszego rocznika w I lidze grupy 4, zmierzymy się w niej z silnym Mieszkiem Gniezno. Natomiast III liga rusza od przyszłego tygodnia gdzie w niedziele(06.09) zagramy na wyjeździe z MKS Trzemeszno.
Trener Jarosław Bączkowski
Print Friendly, PDF & Email