posty2009

2009 Orlik E1 WZPN II Talent I Poznań – APBO

Talent I Poznań ?  APBO   1 : 11
                                                              Pierwszy mecz w tym sezonie rozegraliśmy z drużyną Talentu I, o wczesnym sobotnim poranku, osłabieni kilkoma zawodnikami, które spowodowane było kontuzjami oraz kończącymi się wakacjami. Mecz rozpoczął się dla nas dobrze ponieważ już w piątej minucie  strzelamy bramkę, a konkretnie dokonuje tego Hubert, szybko strzelamy kolejne bramki, przy wyniku 4-0 przeciwnik strzela nam swojego pierwszego gola. Nie zmienia to jednak naszego charakteru gry, ani nas nie podłamuje wręcz przeciwnie nadal konstruujemy  bardzo ofensywne akcje i do końca pierwszej połowy  strzelamy jeszcze dwie bramki. Więc wynik pierwszej połowy to 6-1.
W drugiej połowie kontynuujemy to co  zaczęliśmy w pierwszej czyli odpowiedzialna gra w obronie oraz stwarzanie wielu okazji pod bramką przeciwnika, rezultatem takiej gry jest strzelenie jeszcze 5 bramek przy zachowaniu czystego konta w drugiej połowie przez nasz zespół, mimo rzutu karnego, który miała drużyna z Poznania. Dobry mecz z naszej strony tak jak już napisałem odpowiedzialna gra w defensywie i przemyślane rozwiązywanie sytuacji w momencie posiadania piłki zarówno przez pojedynki 1×1 zaczynając od naszych obrońców  jak i akcje w których piłka toczyła się od nogi do nogi naszych zawodników zakończone ostatnim zdobywającym podaniem. Brawa dla chłopców za walkę od początku do końca mimo bardzo upalnego  dnia.