posty2009

2009 Orlik E1 WZPN III Karolinka Koziegłowy – APBO

W środowe popołudnie rozegraliśmy przełożony mecz ligowy z drużyną z Koziegłów.

Początek meczu rozpoczął się dla nas obiecująco – przeprowadziliśmy kilka szybkich ataków, gdzie przy jednym z nich piłka została wybita przez przeciwników i spadła pod nogi Bartka Bocheńskiego, który świetnym strzałem z dystansu otworzył wynik spotkania.

Kilka minut później po doszło do nieporozumienia w szeregach obronnych naszych zawodników, co zaowocowało rzutem wolnym pośrednim dla drużyny z Koziegłów, który został wykorzystany przez tamtejszą zawodniczkę.

Nie pozostaliśmy obojętni na to i od razu przeszliśmy do kolejnego ataku, który został zamieniony na bramkę tym razem przez Szymona Skitka.

Pod koniec pierwszej połowy kolejne nieporozumienie z bramkarzem przyniosło kolejny rzut wolny pośredni dla zawodników Karolinki, który został zamieniony na bramkę.

Chwilę później po wznowieniu z bocznej strefy zawodniczka Koziegłów popisała się celnym uderzeniem i na przerwę schodzimy zszokowani wynikiem: 3-2

Druga połowa stała pod względem nieskutecznych ataków Błękitnych, przerywanych wybiciami w aut. Widać było u naszych zawodników, że są wybijani z rytmu przez przeciwnika, co powodowało dużo niedokładności w konstruowaniu akcji. Do głosu doszli przeciwnicy, którzy zdobyli jeszcze dwie bramki po stałych fragmentach i zamieszaniu w polu karnym.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-2.
Klątwa “Karolinki” trwa nadal. Nie potrafimy z nimi wygrać już od 3 spotkań.

Akademię tego dnia reprezentowali:

Bartek Bocheński
Filip Konefał
Szymon Konieczny
Olivier Michalski
Filip Otocki
Patryk Siankiewicz
Szymon Skitek
Alan Ignasiak
Piotr Knobel
Nikodem Owczarek
Michał Rybarczyk

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 10.00 czeka nas kolejny mecz z drużyną z Koziegłów.
Tym razem naszym rywalem będzie PSS Junior.

Trener Artur Powroźnik

Print Friendly, PDF & Email