posty2009

2009 WZPN 13 Poznań

Przedostatnią kolejkę w ramach rozgrywek III ligi rozpoczęliśmy punktualnie o godzinie 10 w niedzielę.
Rywalem była drużyna Poznańskiej 13tki, z którą rozegraliśmy poprzednio szalony mecz, gdzie goniliśmy wynik, by ostatecznie wygrać. Jak było tym razem ?

Początek meczu to zdecydowana dominacja naszych zawodników. Dużo składnych akcji, dokładnych podań, no i przede wszystkim, pewności w obronie.

Szybko zdobyliśmy dwie bramki, złapaliśmy drugi oddech po to, by zdobyć dwie kolejne no i straciliśmy koncentrację. Rywale na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy zdołali ustrzelić nas dwukrotnie i na przerwę schodziliśmy, już nie tak pewni siebie, z wynikiem 4-2.

Druga połowa rozpoczęła się równie mocnym akcentem piłkarzy naszej akademii.
Zdobyliśmy dwie ładnej urody bramki, co niewątpliwie napędziło nas do częstszych wypadów pod bramkę rywala. Po jednej akcji rywale nas skontrowali i zmniejszyli przewagę. Niestety to wszystko, na co było ich tego dnia stać. Natomiast głodni zdobywania bramek nasi chłopcy, nie zamierzali poprzestać na tym, co w efekcie przyniosło jeszcze cztery zdobyte bramki by ostatecznie ustalić wynik spotkania na 10-3.

Po poprzednich, troszkę nieszczęśliwych i nieskutecznych meczach nareszcie udało nam się odblokować. Miejmy nadzieję, że utrzymamy taką formę na ostatnim meczu ligowym z drużyną Orlika Poznań.