posty2009

2009 WZPN Avia Kamionki

APBO ? AVIA Kamionki 7-3

Mecz tego dnia rozegraliśmy z drużyną AVI Kamionki, mecz nie rozpoczął się dla nas zbyt dobrze, bo po naszych błędach indywidualnych tracimy bramkę na 0-1. Ta bramka jeszcze bardziej pobudziła nas do gry i to my dominowaliśmy na boisku po 8 minutach gonienia wyniku w końcu udaję nam się strzelić bramkę, strzelcem nasz kapitan, który poprowadził indywidualną akcję, od tego momentu zaczęliśmy strzelać kolejne bramki na 2-1 Tomek, 3-1 Marcel i tym o to wynikiem skończyła się pierwsza połowa . Drugą połowę tak jak w zeszłym tygodniu zaczęliśmy rewelacyjnie, strzelając w 5 minut 4 bramki ?Tomek x2, Filip, Miłosz. Po tym okresie gry nie mieliśmy już szczęścia do strzelania bramek, same słupki porzeczki, albo dobra obrona bramkarza drużyny przyjezdnej mimo mnóstwa stworzonych sytuacji, bramki udało się zdobyć jedynie naszym przeciwnikom, mimo naszej kontroli nad przebiegiem meczu. Wynik spotkania 7-3.