posty2009

2009 WZPN I AKF Poznań

APBO v AKF

W niedzielę o godzinie 10.00 rozpoczęliśmy zmagania rundy wiosennej sezonu 2018/2019. Mecz nie rozpoczął się dla nas zbyt dobrze ponieważ przegrywaliśmy po 5 minutach spotkania 0-2. Udał nam się szybko odrobić straty po ładnym ?rajdzie? Filipa Konefała, następnie zamieszanie w naszym polu karnym i znowu przegrywamy dwoma bramkami. Jednak nie poddajemy się do końca i zdobywamy jeszcze dwie bramki, a konkretnie Tomek Sobczak. Pierwsza połowa 3-3. W drugiej połowie ponownie szybko tracimy dwie bramki niestety po naszych błędach i znowu przegrywamy 3-5. Ponownie pokazujemy charakter na boisku i dwie minuty do końca ponownie po bramkach Tomka Sobczaka wygrywamy 6-5. Dwie minuty do końca i nieporadność w naszej defensywie spowodowała, że tym razem przeciwnik zdobywa w końcówce dwie bramki i wynik tego meczu niestety nie jest dla nas korzystny. Dobry mecz obu drużyn, walka do samego końca dużo bramek, dużo emocji.