posty2009

2009 WZPN I UKS Śrem

APBO 1- 9 UKS Śrem

W niedziele przyjechał do nas zespół ze Śremu, pogoda tego dnia była bardzo nie sprzyjająca, a do tego braki kadrowe. Jednak nie zamierzaliśmy się poddawać, co pokazaliśmy już od początku meczu wychodząc jako pierwsi na prowadzenie po strzale Tomka, później jednak to przeciwnicy zaczęli nas atakować i zdążyli nam w pierwszej połowie strzelić jeszcze 3 bramki. Pierwsza połowa 1-4. Na początku drugiej część meczu ponownie to my mieliśmy dużo sytuacji do strzelenia bramki, ale niestety piłka nie chciała wpaść do bramki, a w dalszej części meczu nasze otwarcie gry i chęć do gry były na niskim poziomie i przeciwnik ponowie zaczął strzelać nam bramki. Drużyna ze Śremu zasłużenie wywozi z naszego terenu 3 punkty.