posty2009

2009 WZPN II liga MKS Trzemeszno

APBO v MKS Trzemeszno 5-5

W sobotę o godzinie 12.00 gościliśmy zespół MKS Trzemeszno, dobrze rozpoczęliśmy mecz i to my cały czas prowadziliśmy w tym meczu, Strzelanie dla naszego zespołu rozpoczął Tomek w sytuacji sam na sam, następnie piękny strzał z rzutu wolego Marcela oraz indywidualna akacja Filipa Konefała i strzał sytuacyjny nie do obrony i wygrywaliśmy 3-0 przeciwnik w pierwszej połowie strzelił jeszcze jedną bramkę i było 3-1 w pierwszej połowie. Druga połowa to znowu nasz dobry początek i Tomek strzela na 4-1. Kolejne minuty to już dominacja drużyny z Trzemeszna którzy strzelili nam cztery bramki przy naszej jednej strzelonej przez Tomka. Mecz z trudnym rywalem, z którym remis przed spotkaniem wzięlibyśmy w ciemno, jednak po naszej grze do 35 minuty, jest niedosyt ponieważ mogliśmy utrzymać wcześniej zdobytą przewagę. Musimy popracować nad naszą grą w końcówkach meczu.