posty2009

2009 WZPN II Talent Poznań

Od samego początku ruszaliśmy z dużymi chęciami do gry, wysoki pressing i mamy pierwszą bramkę tego meczu ? strzelcem Tomek Sobczak. Cały czas kontrolowaliśmy grę, a gospodarze tworzyli głównie groźne kontrataki. Następną bramkę dla naszego zespołu ponownie zdobywa Tomek po świetnej asyście Borówy. Trzeci gol to już zasługa Borówy, który przejął piłkę w polu karnym przeciwnika i wbił piłkę do pustej bramki. Prowadzimy 3-0 chwila rozluźnienia w naszej defensywie i zawodnik drużyny przeciwnej wychodzi sam na sam z naszym bramkarzem i zdobywa bramkę, ostatnią bramkę w tej połowię dla nas zdobywa Marcel Kowalewski. W drugiej połowie również stworzyliśmy sobie dużo sytuacji do strzelenia bramki, ale wykorzystujemy tylko jedną a konkretnie Tomek po kolejnej piłce od Borówy. Talent tak samo jak my również w drugiej połowie zdobywa jedną bramkę i mecz kończy się naszym zwycięstwem 5-2.