posty2009

2009 WZPN III Jadwiżański KS

W sobotnie popołudnie przyszło nam się zmierzyć ze znanym już nam przeciwnikiem, gdyż mieliśmy okazję spotkać się w sparingach i turniejach podczas okresu zimowego.

Z samego przebiegu gry ciężko wskazać faworyta.
Obie drużyny zawzięcie atakowały bramki, lecz bramkarze i obrońcy tego dnia wspięli się na wyżyny swoich umiejętności.
Kilkukrotnie bramkarz drużyny przeciwnej ratował wynik swojej ekipy po dobrych uderzeniach naszych zawodników. W pierwszej połowie nie została uznana bramka Bartka Bocheńskiego z rzutu wolnego pośredniego, gdyż po drodze piłka nie dotknęła żadnego z zawodników.
Na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 0-0.
Druga połowa nie zmieniła obrazu gry. Nadal obie drużyny nieustannie atakowały.
Przed stratą bramki z rzutu wolnego uratował nas słupek. Niestety co się odwlecze to nie uciecze.
Na 3 minuty przed końcem spotkania, drużyna gospodarzy objęła prowadzenie po zamieszaniu w polu karnym.
Drużyna Błękitnych rzuciła się do szaleńczego ataku. Dwukrotnie gospodarzy ratował bramkarz, raz słupek bramki.
Ostatecznie, z pewnym niedosytem, musieliśmy uznać wyższość przeciwników.

Warto dodać, że biorąc pod uwagę te rozgrywki i wyniki jakie w nich padają, to wynik 1-0 jest bardzo niespotykany i może świadczyć o naprawdę wyrównanej walce i solidnej obronie w obu drużynach.