posty2009

2009 WZPN III Karolinka Koziegłowy

W środowe popołudnie nasi zawodnicy rozegrali mecz ligowy, który oryginalnie miał się odbyć w miniony weekend. Niestety nie mamy szczęścia do pogody, gdyż natrafiliśmy kolejny raz na ulewę.

Rozpoczęliśmy mecz całkiem dobrze, wykonując kilka składnych akcji, lecz niespodziewanie to drużyna gości objęła prowadzenie. Parę chwil później udało się nam zdobyć wyrównującego gola i wydawać by się mogło, że wszystko pójdzie już po naszej myśli. Otóż nic bardziej mylnego. Fantastycznie tego dnia spisywała się zawodniczka drużyny przeciwnej i to ona brała na siebie ciężar gry w meczu co owocowało zdobywanymi bramkami. Na przerwę schodziliśmy z lekko opuszczonymi głowami. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, a można by wręcz rzec, że wyglądało to gorzej z naszej strony. Dużo nieskładnych akcji, niedokładność przy wyprowadzeniu piłki. W efekcie tego drużyna “zza miedzy” zdobyła jeszcze kilka goli, na które udało nam się odpowiedzieć tylko raz, po indywidualnej akcji lewą stroną boiska. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 11-2 i jest to najwyższa derbowa porażka na ten moment.

Akademię tego dnia reprezentowali:
Szymon Konieczny
Wojtek Napieralczyk
Nikodem Owczarek
Bartek Bocheński
Patryk Siankiewicz
Filip Otocki
Krzysztof Goliński
Piotr Knobel
Piotr Popiołek
Alan Ignasiak
Oskar Mroczkowski
Jasiu Flisikowski

W weekend czeka nas kolejne spotkanie – tym razem z Jadwiżańskim, z którym to zagraliśmy poprzednio jeden z lepszych meczów w naszym wykonaniu. Jak będzie tym razem ? Przekonamy się już wkrótce.
trener Artur Powroźnik

Print Friendly, PDF & Email