posty2009

2009 WZPN III liga Wiara Lecha

W ramach 3 kolejki ligowej podejmowaliśmy lidera ligi, czyli drużynę Wiary Lecha Poznań.
Mecz odbył się w nietypowych warunkach, gdyż toczył się na nawierzchni naturalnej a nie sztucznej, jak miało to miejsce dotychczas.

Spotkanie nie rozpoczęło się dla nas dobrze, gdyż szybko tracimy bramki po indywidualnych błędach. Na szczęście nie zniechęciło to naszych zawodników i to my odpowiedzieliśmy bramkami po dośrodkowaniach z bocznych sektorów. Ostatnie zdanie należało w tej połowie do przeciwników i na przerwę schodzimy przegrywając jedną bramką, z wynikiem 3-4.

W drugiej połowie niestety, pomimo bardzo dobrze spisujących się naszych obrońców, strzelali tylko goście. Bardzo dobrze bronili dostępu do swojej bramki, uniemożliwiając nam zdobycie gola i wyprowadzali skuteczne kontry. Poskutkowało to zdobyciem przez nich jeszcze 3 bramek i ostatecznie wynik spotkania został ustalony na 3-7.