posty2009

2009 WZPN III Orlik Poznań

Niedzielne, deszczowe i chłodne przedpołudnie nie zachęcało do rozgrywania meczu o punkty. Pomimo poważnych braków kadrowych przystąpiliśmy do meczu z bardzo mocną drużyną z Poznania. Początek meczu to było mocne uderzenie z naszej strony. Szybko strzelone dwa gole zdawały się ukierunkować spotkanie w pewien sposób, lecz nic bardziej mylnego.
Goście mocno podburzeni przebiegiem zabrali się za odrabianie strat – i to z pozytywnym skutkiem. Wynikiem tego zrywu były 4 zdobyte bramki. W pierwszej połowie stać nas było na zdobycie jeszcze jednego gola i na przerwę schodziliśmy z dobrym wynikiem – 3:4. Niestety w drugiej połowie mało sprzyjająca aura i bardzo krótka ławka rezerwowych (jednoosobowa) dały o sobie znać. O ile dogonienie przeciwnika i utrzymanie przez krótki czas wyniku 5:5 mogło dać nam wiarę na korzystny wynik, o tyle zostało to szybko wyjaśnione przez drużynę z Poznania, gdyż przez resztę drugiej połowy to tylko oni zdobywali bramki ostatecznie ustalając wynik spotkania na 5:13. Kolejne spotkanie zostało przełożone na 22 maja, w związku z czym nasi zawodnicy w ten weekend będą odpoczywali.