posty2009

2009 WZPN Jadwiżański KS

Ostatnie majowe niedzielne przedpołudnie przywitało nas przyjemną aurą, co zwiastowało idealne warunki do rozegrania kolejnego meczu ligowego. Biorąc pod uwagę historię naszych zmagań, czy to sparingowych, czy też ligowych można było spodziewać się niezłego widowiska. Rozpoczęliśmy mecz od ataku na bramkę przeciwnika, lecz zostaliśmy skontrowani i to skutecznie, gdyż goście wyszli na prowadzenie w tym meczu. Większość pierwszej połowy to były składne szybkie akcje obu drużyn, którym brakowało wykończenia. Mieliśmy również szansę z rzutu karnego, lecz niestety strzał w środek bramki został zatrzymany przez bramkarza gości. Ostatnie 4 minuty meczu nastąpiło odblokowanie i najpierw drugą bramkę zdobyli goście, chwilę później odpowiedzieliśmy golem kontaktowym a w ostatniej akcji tej części spotkania kolejny raz drogę do bramki znaleźli zawodnicy Jadwiżańskiego i na przerwę schodzimy z wynikiem 1-3 ale też i z podniesionymi głowami, gdyż jedyne co brakowało to odrobina szczęścia. W drugiej połowie zabraliśmy się za pogoń za wynikiem i w efekcie czego swoją druga bramkę zdobył Krzysztof Goliński i jedną dołożył Piotr Knobel. No i mieliśmy remis. Niestety w końcówce meczu znowu zabrakło nam szczęścia, które zdecydowanie było dziś po stronie gości. Najpierw na prowadzenie wyszli goście a chwilę później ustalono wynik na 3-5.

Należy podkreślić, że kolejny raz mecz naszych drużyn nie zawiódł, stał na bardzo wysokim poziomie. Na pewno zebrani kibice mieli co oglądać i ani przez chwilę się nie nudzili. Zabrakło tylko najważniejszego – bramek.

Akademię tego dnia reprezentowali:

Oskar Mroczkowski
Szymon Konieczny
Wojtek Napieralczyk
Patryk Siankiewicz
Filip Konefał
Filip Otocki
Krzysztof Goliński
Nikodem Owczarek
Piotr Knobel
Marcel Wiśniewski
Alan Ignasiak

A już w następny weekend czeka nas piekielnie trudne spotkanie z liderem ligi, który jak dotąd jest niepokonany, mianowicie z drużyną Wiary Lecha Poznań.

Trener Artur

Print Friendly, PDF & Email