posty2009

2009 WZPN Orlik II Poznań

Aby rozegrać ostatnią w tym roku kolejkę, nasza drużyna udała się do Poznania, zmierzyć się z tutejszym Orlikiem.
Pierwsza część meczu zaczęła się bardzo dobrze dla nas. Kilka składnych akcji zakończonych celnymi strzałami i bardzo szybkie 0-3 nie zwiastowało tego co jeszcze się w tym meczu wydarzy. Być może za duży optymizm oraz zlekceważenie przeciwnika doprowadziły do tego, że najpierw Orlik zdobył kontaktową bramkę. My graliśmy nadal swoją grę, utrzymywaliśmy się przy piłce, jednak to drużyna gospodarzy zdobywała bramki aby zakończyć pierwszą połowę z wynikiem 3-3.
Drugą połowę również zaczęliśmy dobrze, kilka kolejnych akcji przyniosło nam upragnioną bramkę i prowadzenie. Niestety, po zdobyciu tego gola nie zdołaliśmy utrzymać prowadzenia, a nawet oddaliśmy inicjatywę przeciwnikom, co doprowadziło do tego, że to tylko oni już tego dnia strzelali. Najpierw bramkę wyrównującą, a potem 3 kolejne, aby ostatecznie ustalić wynik spotkania na 7-4.

Jak już zostało wspomniane – był to ostatni mecz ligowy w tej rundzie.
Teraz został nam do rozegrania mecz towarzyski z rodzicami w ramach jednostki treningowej i możemy zacząć myśleć już o wakacjach.