posty2010

2010 WZPN III turniej ligowy

W sobotnie przedpołudnie 18 maja na boisku Orlika przy ul. Św. Wojciecha w Czerwonaku, odbyła się druga kolejka III ligi Żaka F1. Zespół Błękitnych pierwszy swój mecz rozegrał z zespołem Juranda Koziegłowy. Zawodnicy Akademii cierpliwie konstruowali działania ofensywne, głównie na połowie przeciwnika, lecz ambitna gra zawodników Juranda w defensywie często uniemożliwiała nam skuteczną finalizację. Jurand natomiast raz po raz odgryzał się groźnymi kontrami. Mecz zakończył się wygraną zespołu z Owińsk 2:1.
Drugi mecz w lidze, tego dnia, Błękitni zagrali przeciwko Unii Swarzędz. Był to bardzo wyrównany mecz obfitujący w dużą ilość odbiorów piłki zarówno po jednej jak i po drugiej stronie, a ilość stworzonych sytuacji bramkowych przez oba zespoły spowodowała, że w meczu tym padło aż 5 goli. Pierwsi bramkę stracili Błękitni, i potem zabrali się do solidnej pracy nad odwróceniem losów spotkania, co ostatecznie się udało. Mecz z Unią zakończył się zwycięstwem Błękitnych 3:2.
Ostatnie spotkanie ligowe z Concordem Murowana Goślina zapowiadało się na trudne, lecz z każdą kolejną minutą meczu Błękitni coraz bardziej kontrolowali wydarzenia na boisku. Stwarzaliśmy dużą ilość sytuacji bramkowych jednocześnie nie pozwalając zawodnikom z Murowanej na stwarzanie zagrożenia pod naszą bramką. Mecz z Concordem wygraliśmy rezultatem 6:1.
Błękitni wygrywając wszystkie trzy spotkania zdobyli komplet punktów i za to należą się wielkie Brava !!!

Błękitnych tego dnia reprezentowali:
Artur S., Maks W., Wojtek K., Bartek Ś., Wiktor K., Oliwier P., Alan T., Seweryn W., Nikodem Sz., Leon R., Patryk M. oraz Hubert W.
trener Dariusz Kędziora

Print Friendly, PDF & Email