posty2011

2011 gry kontrolne

Ostatnie gry kontrolne w tym roku rozegrali zawodnicy z rocznika 2011. Był to dla nich prawdziwy piłkarski weekend. W sobotę odbył się pierwszy, z cyklu pięciu, turniej towarzyski organizowany przez Akademię pod hasłem: “Oddajmy dzieciom piłkę” Rano grał pierwszy zespół Błękitnych, który reprezentowali: Bilicki, Bukowski, Chojnacki, Czajka, Paprzycki, Szukowski, Wawrzyniak. Grali z zespołami Poznaniaka 2011 i 2010 oraz ze starszymi kolegami z Błękitnych 2010. Po południu grali: Kwiatkowski, Balcerek, Podlewski, Kosicki, Zandecki, Wiśniewski. Mierzyli się z Koziołkiem Poznań, Orkanem Objezierze oraz Poznaniakiem. Dzięki takiej formule, zawodnicy w ciągu trzech godzin spędzili na boisku blisko 90 minut.
W niedzielę, korzystając z zaproszenia AKF Poznań, udaliśmy się do Centrum Plek, gdzie zagraliśmy mecz towarzyski. Pierwsza godzina rozgrywana była systemem 5×5, natomiast pozostały czas wykorzystaliśmy do gry w systemie 7×7. Dla naszych zawodników nie jest to nowością, ponieważ graliśmy tak całą rundę Ligi Mistrzów Koziołka. Błękitnych reprezentowali: Bilicki, Bukowski, Chojnacki, Czajka, Frąckowiak, Paprzycki, Szukowski.
Podczas wszystkich rozgrywek zawodnicy pokazali swoje mocne strony. Grając bez presji wyniku prezentowali swoje umiejętności techniczne oraz ciekawe działania grupowe i zespołowe.
Jeszcze w tym roku czeka nas Gwiazdkowe granie z rodzicami (środa 18.12.2019) oraz Gwiazdka Klubowa( czwartek 19.12.2019), gdzie podsumujemy mijający rok.
Marta Kapuścińska

Print Friendly, PDF & Email