posty2012

2012 WZPN turniej ligowy

W sobotę 27 kwietnia nasz najmłodsza grupa rozgrywkowa Żak 2012 rozegrała turniej w ramach 2 kolejki Ligi WZPN. Tym razem udaliśmy się do Skoków gdzie gospodarzem był LPFA Skoki Lech Poznań. Błękitnych barw w tym dniu reprezentowali: Filip G,Szymon J,Wojtek M,Mikołaj M,Franek P,Kacper S,Wojtek W, Tymon W.
Rozegraliśmy ponownie 3 mecze.

Błękitni Owińska 1 : 1 Warta Śrem

Błękitni Owińska 3 : 2 Avia Kamionki

Błękitni Owińska 4 : 1 LPFA Skoki Poznań

Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1, po raz kolejny remisujemy z Wartą w meczu w którym mieliśmy więcej sytuacji bramkowych od przeciwnika. Ale nic więcej nie chciało wpaść do bramki Warty i dzielimy się punktami.Drugi mecz z Avią Kamionki przegrywaliśmy już 2:0 aby ostatecznie po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu wygrać go 2:3. w tym meczy nasi zawodnicy się nie poddali, walczyli do końca i odnieśli bardzo ważne zwycięstwo z liderem naszej grupy po 1 kolejce. W trzecim meczu byliśmy już tak rozpędzeni że pokonaliśmy gospodarzy 4 do 1. Tym razem zdobywamy 7 pkt i wskakujemy po drugiej kolejce na pozycje Lidera naszej grupy.

Brawa dla zawodników,rodziców i kibiców którzy ponownie nie zawiedli i bardzo kulturalnie i głośno dopingowali.

Brawa i najlepsze życzenia również dla Trenera Darka Gajowieckiego który w dniu następnym obchodzi urodziny. Zawodnicy wspólnie z rodzicami odśpiewali gromkie sto lat. Pozycja Lidera,dobra gra oraz mały słodycz najlepszym prezentem dla naszego szkoleniowca.Od wtorku wracamy do treningów nie siadamy na laurach, mamy co bronić w następnej kolejce pojedziemy do Śremu z pozycji lidera.

Print Friendly, PDF & Email