bezwszyscyposty2012

2012 Żak F2 Turniej WZPN

Niedzielna aura sprzyjała grupie Żaków trenera Dariusza Gajowieckiego, która w samo południe zaczęła zmagania na Orliku przy kompleksie sportowym na os. Piastowskim 106 w Poznaniu. Pierwszy mecz z Gospodarzem – Koziołkiem Poznań nasi piłkarze zaczęli trochę ospale i powoli się rozkręcali. Pojedynek był bardzo wyrównanym i zakończył się wynikiem 1:1. Kolejnym rywalem była Unia Swarzędz. W tym meczu Żaki pokazały prawdziwą klasę. Rozgrywali świetne akcje skrzydłami zdobywając dwie bramki. Rywale również mieli swoje szanse jednak czujna obrona i bramkarz nie dali im szans na zdobycie gol. Wynik spotkania 2:0 na korzyść Błękitnych. W ostatnim meczy na naszych rozkręconych chłopców trafili piłkarze z drużyny PSS Junior Koziegłowy, którzy nie byli w stanie wyprzeć Błękitnej Gwiazdy ze swojej połowy boiska. Rozgrywki Błekitni zakończyli zwycięstwem 7:0.

Po 2 kolejce bez porażki i bilansie 17 zdobytych bramek przy tylko 1 straconej podopieczni trenera Darka zajmują I m-ce w grupie z dorobkiem 16 punktów. Powiększają tym samym przewagę nad drugim zespołem z 3 do 5 punktów.

Drużynę reprezentowali: Dominik Goździak, Filip Gajda, Wojtek Lehwark, Franek Piwowarski, Mikołaj Majchrzak, Wojtek Włodarczak, Kacper Starzyński i Jenek Szcześniak

Wielkie brawa należą się zawodnikom za zaangażowanie i wolę walki, trenerowi za cierpliwość i wsparcie a rodzicom za wspaniały doping.

 

Print Friendly, PDF & Email