posty2012

2012 Żak F2 WZPN 1 kolejka

I Kolejka – Żak F2 Grupa 1.

W minioną sobotę 7 września żaki trenera Darka Gajowieckiego rozpoczęły zmagania w lidze w nowym sezonie. Tego dnia byliśmy gospodarzem turnieju. Los przydzielił nam do grupy: Unię Swarzędz , Koziołka Poznań i Juniora Koziegłowy.

Pierwszy mecz zagraliśmy z Unia Swarzędz. Gra była wyrównana, ale jak tylko nasi chłopcy zaczęli grać swoje to co trenują to wyszli na prowadzenie i szybko je podwyższyli na 2 do 0 i takim wynikiem zakończył się pierwszy mecz. W drugim meczu zagraliśmy z Koziołkiem Poznań. Tutaj również mecz bardzo wyrównany, ale tu zaprocentowało zdobyte doświadczenie z poprzedniego sezonu. Gdy już wydawało się ze nastąpi podział punktów Błękitni przeprowadzili akcje i zdobyli zwycięskiego gola.

Ostatnim przeciwnikiem tego dnia był Junior Koziegłowy. W tym meczu nasi chłopcy szli jak po swoje i wygrali go 4 do 0.

Po 1 kolejce mamy komplet 9 pkt. Siedem zdobytych bramek i ani jednej straconej. Jesteśmy liderem grupy po pierwsze kolejce i będziemy chcieli to prowadzenie utrzymać do końca rozgrywek. . Pogoda tego dnia nas nie rozpieszczała , cały turniej był rozgrywany w deszczu i chłopcy temu sprostali. Dziękujemy rodzicom i kibicom że mimo tak złej aury stawili się ze swoimi pociechami głośno dopingowali.

Print Friendly, PDF & Email