posty2012

2012 zakończenie sezonu

To był bardzo interesujący ,pracowity i pełen wrażeń dla naszych skrzatów i najmłodszych żaków z grypy bambini. Wszystko zaczęło się na czwartkowym treningu. Z okazji dnia mamy zawodnicy wręczyli mamą koszulki z okazji ich święta. Natomiast rodzice wręczyli swoim pociechą z okazji dnia dziecka drobne upominki. Następnie w sobotę na naszym orliku rozgrywaliśmy IV kolejkę ligi WZPN. Byliśmy gospodarzem ostatniego turnieju. Do tych zawodów przystępowaliśmy z pozycji lidera , mając 7 pkt przewagi nad drugim zespołem na 3 mecze do końca. Ponownie rozegraliśmy 3 mecze. Mecz otwarcia z Wartą Śrem wygraliśmy 3 do 1 i już było pewne, że zakończymy te rozgrywki na 1 miejscu w grupie. w drugim meczu przyszło rozluźnienie i przegraliśmy mecz praktycznie bez walki z Avia Kamionki 5:0. Trener po tej dotkliwej porażce przeprowadził z zawodnikami rozmowę, zmotywował ich na ostatni mecz który graliśmy LPFA Skoki Lech Poznań. Mecz byłbardzo wyrównany nasi chłopcy nie przejęli się wysoką porażka w poprzednim meczu. W końcowym czasie gry było 2:2 i gdy wydawało się że takim wynikiem zakończy się mecz niestety rywal zdobył bramkę na wagę zwycięstwa. Tym meczem zakończyliśmy zmagania rundy wiosennej debiutując w rozgrywkach ligi WZPN tego głównego rocznika 2012 i chłopców z rocznika 2013. Zostaliśmy zwycięzcami naszej grupy z przewagą 3 pkt nad drugą Avią Kamionki, 3 miejsce przypadło LPFA Skoki i czwarte miejsce z tą sama ilością punktów co LPFA Skoki uzyskała Warta Śrem. We wszystkich kolejkach w sumie rozegraliśmy 12 meczy z czego odnieśliśmy tylko 3 porażki. Zawodnicy jak na debiut w tych rozgrywkach zaprezentowali się bardzo solidnie. Wygrali grupę i co najważniejsze zebrali bardzo cenne Doświadczenie, które na pewno zaowocuje już w rundzie jesiennej. Wielkie gratulacje dla zawodników ,Trenera i rodziców.

Po wygranej lidze przyszedł czas na świętowanie na łonie natury. Gdzie wszyscy wspólnie (zawodnicy, rodzice,rodzeństwo,trenerzy) uczestniczyli w pikniku rodzinnym na zakończenie ligi oraz dnia dziecka. Było sporo zabawy ,gry ,konkursy , muzyka i super zabawa. Zawodnicy dostali super statuetki, do tej pory dostawali medale na turniejach wiec było to dla nich super przeżycie. Były również podziękowania dla trenerów ,kierownika ,sponsora oraz rodziców. Nie mogło na takiej super zabawie zabraknąć oczywiście ogniska , grilla i wielu innych smakołyków przygotowanych przez rodziców. Wszyscy razem spędziliśmy sobotnie popołudnie w miłej atmosferze, były rozmowy ,śmiechy i najważniejsze
zadowolone dzieci.

To nie koniec przygód które w ostatnim czasie doznawali nasi najmłodsi zawodnicy. We wtorek pojechali autokarem na Bułgarska gdzie zwiedzali stadion Lecha Poznań. Po stadionie oprowadził nas przewodnik, pokazał wszystkie ciekawe miejsca na stadionie. Szatnie ,salkę konferencyjną , korytarze, trybuny i wiele innych miejsc… Dzieci były bardzo grzeczne i wzruszone , że na własne oczy mogły to wszystko zobaczyć. Życzymy im z całego serca by w seniorskiej karierze mogli biegać po tak pięknych murawach i pełnych trybun stadionów. Wielkie podziękowania za ten sezon 2018/2019 należą się trenerom Dariuszowi Gajowieckiemu ,Szymonowi Szczepaniakowi, rodzicom i wszystkim którzy wspólnie działają dla dobra drużyny i całej Naszej Akademii.

Kierownik Arkadiusz Klein

Print Friendly, PDF & Email