posty2004

Junior B2 – podsumowanie sezonu

“Podsumowanie sezonu Juniorów B2”

Zespół Juniorów młodszych (2004/05/06) bardzo solidnie przepracował okres przygotowawczy, cieszyła bardzo wysoka frekwencja (śr. 18-20 osób) na treningach i meczach kontrolnych oraz duże zaangażowanie. Forma zespołu wyraźnie miała tendencję wzrostową, co widoczne było podczas meczy kontrolnych.
Zespół Juniorów intensywnie pracował nad systemem gry, na tą chwilę wydaje się, że mamy przygotowane dwa alternatywne ustawienia, które po okresie lockdown-u mieliśmy okazję sprawdzić przy okazji meczy kontrolnych z Sucharami Suchy Las, Spartą Oborniki (Junior B1 2003/04) oraz Orłami Komorniki.
Zespół Juniorów od nowego sezonu opuszcza jeden zawodnik, który zmieniając szkołę postanowił również zmienić klub na Polonię Poznań. Stasiu dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za wiele wspólnych emocji przy okazji rozgrywania meczy czy turniejów i życzymy Tobie sukcesów oraz sportowego rozwoju w nowym klubie.
Treningi w nowym sezonie rozpoczną się z początkiem sierpnia, życzę wszystkim zawodnikom i kiero dużo słońca i wakacyjnych atrakcji 😉 oraz żeby liga 2020/21 wystartowała w planowanym terminie i przebiegła bez zakłóceń.
Do zobaczenia w nowym sezonie !

Trener Darek Kędziora

Print Friendly, PDF & Email