posty2004

Juniorzy gra kontrolna

Zespół Juniorów B1 (I liga okręgowa) naszej Akademii miał okazję, w środę 26 sierpnia, sprawdzić poziom przygotowania do nowego sezonu ligowego, grając mecz kontrolny z zespołem Koziołka Poznań (I liga wojewódzka).
Mecz odbył się na boisku w Owińskach. Gra w wymiarze 2 x 40 minut dała wstępny obraz przygotowania zespołu do ligi. Obraz ten, w pierwszej połowie był zupełnie inny niż w drugiej. W pierwszej części meczu zawodnicy Błękitnych po popełnieniu kilku prostych błędów techniczno-taktycznych szybko stracili 2 bramki.
Ponieważ przygotowanie motoryczne, około połowy zawodników, również pozostawiało wiele do życzenia, długo nie trzeba było czekać na utratę kolejnych 2 bramek.
Zespół Koziołka od początku meczu dyktował tempo i warunki gry, Błękitnym jednak kilka razy udało się stworzyć sytuację zagrażającą bramce Koziołka, lecz zbyt słabe lub niecelne uderzenia nie pozwoliły nam na złapanie kontaktu bramkowego w pierwszej połowie. Zatem po 40 minutach przegrywaliśmy 0:4.
Drugie 40 minut zupełnie zmieniło obraz gry. Co prawda nasi rywale powiększyli swój dorobek bramkowy o kolejne dwie, ale piłką na boisku coraz częściej operowali Juniorzy Akademii. Stwarzaliśmy coraz więcej sytuacji bramkowych, co w efekcie doprowadziło do zdobycia przez nas 4 bramek. O tyle, o ile, pierwsza połowa meczu nie napawała optymizmem, to druga dała nadzieję na dobre występy w lidze. Jednak zawodnicy muszą być świadomi konieczności regularnego uczestnictwa w procesie szkoleniowym, co może być gwarantem dużo lepszych wyników. APBO vs Koziołek 4:6.
Błękitnych reprezentowali:
Kacper Korta, Mikołaj Stachowiak, Mikołaj Pomorski, Wojtek Suchodolski, Adam Surdyk, Radek Jaśkowiak, Kuba Olivares, Bartek Siodła, Mateusz Łyskawiński, Adrian Sobala, Erwin Skiba, Hubert Kierstan, Igor Rewers, Stanisław Janowski, Leon Oelschlegel, Antek Pufal, Valenty Debelko.

Print Friendly, PDF & Email