postysenior

Senior A klasa sparing z Polonia II Środa

W dniu 16.02.19 w sobotę drużyna Seniorów rozegrała swój czwarty mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem była drużyna rezerw Polonia II Środa. Od samego początku widać było lepszą jakość gry po stronie Polonii. Tym samy to oni objęli prowadzenie w 14 minucie pierwszej połowy. W większości gra toczyła się w środkowej strefie boiska, z przewagą gości. Pod koniec pierwszej połowy Polonia podwyższyła na 0:2. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania. W drugiej odsłonie tego spotkania to Polonia ruszyła i kontrolowła przebieg meczu, dokładając do tego kolejne bramki. Błękitni tylko dwukrotnie zagrozili bramce przeciwnika, jednak nie potrafili pokonać bramkarza gości. Ostatecznie wynik spotkania 0:5 dla Polonii. Dobra lekcja dla wszystkich, od zawodników juniorów po doświadczonych zawodników seniorów. W drużynie zaprezentował się kolejny testowany zawodnik. Następny mecz Seniorzy rozegrają w sobotę 02.03.19 o godzinie 18.00 w Poznaniu. Akademię w tym dniu reprezentowali: Knychała, Zbierski Dawid, Derbani, Hekiert, Miedziński, Bodziany, Walczyński, Hałas, Dryjański, Markiewicz, Piksa, Ceroń, Augustyniak, Lisiak, Haraj, Błaszyk,