postysenior

Senior WZPN A klasa Pogoń Książ WLKP

W 17 kolejce ligowej drużyna Seniorów udała się na mecz Książa Wlkp, gdzie grała z miejscową Pogonią. Początek spotkania to dwie doskonałe sytuacje dla Bękitnych po których nie trafiamy bramki. Druga część pierwszej połowy to lepsza gra gospodarzy, jednak nie potrafili oni pokonać naszego bramkarza. Druga połowa to wyrównana gra z atakami raz jednej raz drugiej drużyny. Niestety w 60 i 65 min tracimy dwie dosłownie takie same bramki, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jest błąd w kryciu i zawodnik z Pogoni strzela dwie bramki głową ustalając wynik na 2:0. Akademię w tym dniu reprezentowali: Knychała, Bodziany (75 Augustyniak), Miedziński, Baryła, Hałas, Markiewicz, Derbani (70 Brych), Piksa, Czub, Zbierski Krzysztof (65 Czerniejewicz), Pogoda (60 Pikul).