posty2004

WZPN Junior B1 Huragan Pobiedziska – APBO

Zespół Juniorów Błękitnych Owińska w sobotę 10 października, zmierzył się na wyjeździe z Huraganem Pobiedziska. Mecz był niestety jednostronnym widowiskiem. Huragan swoją pierwszą bramkę zdobył już w 20 sekundzie meczu – z rozpoczęcia. W pierwszej połowie padły dwie bramki dla gospodarzy i zero dla Błękitnych. W przerwie wydawało się, że jest jeszcze szansa odwrócić losy spotkania, wystarczyło poprawić kilka detali w naszej grze. Niestety obraz naszej gry po zmianie stron nie uległ poprawie, w 48 minucie straciliśmy trzecią bramkę. Morale zespołu podupadły i zawodnicy z Owińsk nie potrafili już wykrzesać z siebie lepszej gry. Zawodnicy gospodarzy zaczęli, z coraz większą łatwością, powiększać swój dorobek bramkowy. Nasza “gra” była chaotyczna, pozbawiona właściwej organizacji i nieskuteczna. W grze naszych przeciwników na uwagę zasługiwał głównie jeden zawodnik z nr 10, wykorzystując swoje wysokie umiejętności techniczne i motoryczne, wielokrotnie ogrywał po kilku zawodników na raz i skutecznie pokonywał naszego bramkarza. Mecz przegraliśmy 9:0 i trudno było doszukać się jakichkolwiek pozytywów w naszej grze. Zespół Błękitnych wyraźnie złapał “zadyszkę” w lidze, przyczyn takiego stanu jest kilka i zawodnicy o nich doskonale wiedzą, pracujemy nad błędami na treningach i mamy nadzieję jak najszybciej wrócić na właściwe tory.