posty2008

Wzpn Młodzik D1 III liga Concordia Murowana Goślina – APBO

W środę 9.09.2020 o godzinie 18.00 zespół Młodzika D1 rozegrał mecz ligowy z naszymi przeciwnikami z Murowanej Gośliny.
Mecz dla błękitnych zaczął się bardzo dobrze, po kilku próbach i składnych akcjach wychodzimy na prowadzenie, jednak brak koncentracji i kilka błędów spowodowało że tracimy bramkę, następnie kolejne błędy taktyczne co efekcie przyniosło kolejne straty bramek przez co pierwszą połowę przegrywamy 4:2.
W przerwie rozmowa z zawodnikami, wyciągnięcie wniosków, rozmowa motywacyjna. Efekt?
Na drugą połowę zawodnicy wychodzą i mają jeden cel, nadrobić wynik i robią to w najlepszy sposób. Pierwsza akcja i bramka, 17 sekund tyle zajęło strzelenie bramki kontaktowej. Jednak zawodnicy wiedzą że to nie koniec. Mijają 3 minuty i po kolejnej świetnej akcji piłka ląduje w siatce i mamy remis. Następne minuty to kolejny akcje drużyny błękitnych i okazje do strzelenia bramki. Mecz kończy się remisem 4:4. Drużyna wyciąga wnioski i czeka na następne spotkanie.