posty2006

WZPN Trampkarz C1 I liga APBO – PKS Racot

W sobotnie południe gościliśmy drużynę pilkarską z Racotu. Zespół ten w minionym sezonie występował w lidze wojewódzkiej. Początek spotkania to ambitna postawa gości , którzy chcieli sie pokazać z dobrej strony. Sytuacja ta trwala zaledwie 7 minut ponieważ po składnej akcji  i uderzeniu Filipa Kostrzewy to Błekitni wyszli na prowadzenie. Dalsze minuty spotkania to gra na połowie drużyny z Racotu i kolejne dwie bramki zdobyte przez Adama Surdyka i Adama Smurawę. Gdyby skuteczność była lepsza wynik do przerwy mógł być wyższy.  Po przerwie obserwowalismy kolejne minuty przewagi naszej drużyny.  Bramki w drugiej odsłonie zdobyli Adam Surdyk, Mikołaj Sobstyl i Filip Kostrzewa. Ostatecznie bez wielkich emocji zwycieżylismy 6:0.