posty2006

Wzpn Trampkarz C1 I liga Dyskobolia Grodzisk Wlkp – APBO

W niedzielę udaliśmy się na mecz ligowy do Grodziska Wlkp. Spotkanie od samego początkumogło sie podobać ponieważ jedna jak i druga strona podeszły do niego z pełnym zaangażowaniem. Muszę pochwalić drużynę Dyskobolii za otwieranie gry w strefie niskiej. Z minuty na minutę dochodzilismy do coraz groźniejszych sytuacji. Początkowo dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy, jednak po uderzeniu z dystansu Igora Wojtysiaka skapitulował po raz pierwszy. Kilka minut później Igor podwyższył na 2:0. Kolejne bramki zdobywali Patryk Prusakiewicz, Jakub Dziurla. Do przerwy prowadziliśmy 4:0. Po przerwie mecz odbywał się głównie na połowie gospodarzy a kolejne bramki zdobywali Patryk Prusakiewicz, Mateusz Kolczyński, Jędrzej Szcześniak, Filip Kostrzewa, Adam Smurawa, Igor Wojtysiak oraz Oliver Antoniewicz. Końcówka spotkania przyniosła dwa rzuty karne. Gospodarze wykorzystali swoją szansę na honorowego gola natomiast uderzenie Błekitnych obronił bramkarz gospodarzy. Ostatecznie w pełni zasłużenie zwyciezylismy 11:1.