posty2006

WZPN Trampkarz C1 II liga Wiara Lecha Poznań – APBO

W sobotnie przedpołudnie, druga drużyna trampkarzy udała sie na mecz do Robakowa. Rywalem była ekipa Wiary Lecha Poznań. Początek spotkania to szybka utrata bramki. Nie zniechęciło to jednak naszych zawodników, którzy odpowiedzieli trafieniem Alana Goździkiewicza. Przebieg pierwszej połowy można scharakteryzować w kilku słowach. Lepsza organizacja gry po naszej stronie i kilka kontrataków wyprowadzonych przez rywali. Po przerwie nadal kontrolowaliśmy przebieg spotkania lecz nie ustrzeglismy sie kilku błędów. W drugiej odslonie dwukrotnie goniliśmy wynik. Przy stanie 1:2 wyrówanie pięknym uderzeniem zapewnił Jan Ostrykiewicz. W końcówce spotkania przy wyniku 2:3 w zamieszaniu podbramkowym, piłka odbiła sie od nogi obrońcy gospodarzy i mamy remis 3:3. Z przebiegu spotkania byliśmy drużyną lepszą , która stworzyła wiecej klarownych sytuacji. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż 2 minuty przed końcem przegrywaliśmy 2:3 , remis należy przyjąć z szacunkiem.