Obóz w Pobierowie

Szanowni Państwo. W związku ze zbliżającym się zgrupowaniem sportowym w Pobierowie, pragnę przekazać kilka ważnych informacji. Po pierwsze warunkiem uczestnictwa w obozie jest dostarczenie w dniu wyjazdu karty kwalifikacyjnej i deklaracji covidowej do kierownika obozu. Oba wnioski dostępne do pobrania na naszej stronie. Wyjazd został zaplanowany na godzinę 7:00 spod pływalni w Koziegłowach oraz o godzinie 7:15 z parkingu przy dworcu kolejowym w Owińskach. Mając na uwadze troskę o zdrowie i dobrą zabawę wszystkich dzieci przedstawiamy listę niezbędnych rzeczy do zabrania:
– koszulki treningowe na każdy dzień obozu oraz kilka par spodenek.
– dres klubowy ( jeżeli dziecko posiada), koszulka treningowa klubowa oraz koszulka polo jeżeli dziecko ją posiada.
-obuwie treningowe, obuwie sportowe oraz klapki kąpielowe
-środki higieny osobistej w tym przynajmniej dwa ręczniki
-kurtka przeciwdeszczowa lub inna kurtka
-piżama
-krem do opalania
-czapka z daszkiem
-latarka
-opcjonalnie gra planszowa i karty
Sprzęt elektroniczny typu telefony komórkowe, tablety, smartwatche czy też przenośne konsole, dzieci zabierają na własną odpowiedzialność i organizator nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Na uczestników poza treningami czekają mecze kontrolne, gry terenowe, wycieczki piesze, kąpiele w morzu, turniej piłki nożnej plażowej.
Planowany powrót w dniu 29 sierpnia o godzinie 15:30 w Owińskach i 16:00 w Koziegłowach. Pozdrawiam serdecznie kierownik obozu Marcin Bromberek

Print Friendly, PDF & Email