Trampkarz C2 Polonia Środa Wlkp.-APBO

W niedzielę 10. 10. Trampkarze Błękitnych rozegrali kolejne wyjazdowe spotkanie w ramach ligi WZPN z Polonią Środa Wlkp.
Mecz nie należał do najłatwiejszych, był wyrównany i wynik do końca nie był oczywisty.
Choć Błękitni bardzo szybko zaczęli zdobywać bramki, w 5 minucie Simon i w 7 min. Fisz to Poloniści po 20 minutach doprowadzili do wyrównania.
Na 4 minuty przed końcem pierwszej połowy Adam wyprowadził nasz zespół na prowadzenie 3:2.
Druga połowa obfitowała w niezliczoną ilość pojedynków, które w większości wygrywali Błękitni.
Już w drugiej minucie drugiej połowy Adam pokonując bramkarza ze Środy po raz drugi wyprowadził nasz zespół na dwubramkowe prowadzenie (4:2), potem nasi rywale, podobnie jak w przypadku pierwszych dwóch bramek, wykorzystali naszą niefrasobliwość w formacji defensywnej i po raz drugi w tym meczu wyrównali wynik strzelając bramki w 45 i 49 minucie.
Błękitni konsekwentnie dążyli do objęcia prowadzenia, remis nie był naszym celem.
W 63 minucie mogliśmy po raz trzeci w meczu wyjść na prowadzenie, kiedy to Simon po składnej akcji zespołowej stanął oko w oko z bramkarzem Poloni lecz nie zdołał go pokonać.
Za to, w 70 minucie Feliks postanowił wziąć sprawy w swoje ręce – pokazując piękny rajd z piłką, minął kilku przeciwników, niczym tyczki na treningu, i uderzył nie dając bramkarzowi szans na obronę.
Polonia Środa vs APBO 4:5.
Brawa dla całego zespołu za konsekwencję, charakter i dyscyplinę taktyczną.
Asysty przy bramkach dawali: Alan, Janek S. i Oskar, a Błękitne barwy reprezentowali: Goździk, Natan, Wasyl, Oskar, Janek S., Pirlo, Simon, Feliks, Alan, Fisz, Adam, Janek K., Michał, Piotr i Tymek.