Trampkarze 2008 w turnieju charytatywnym

Już po raz drugi Trampkarze Błękitnych (r. 2008) wzięli udział w turnieju charytatywnym “Gramy dla Wojtka Onsorge”, tym razem turniej halowy odbył się w niedzielę 6 lutego w Luboniu.

Organizatorem turnieju był klub Stella Luboń. Dziesiątka drużyn stanęła w szranki by sprawdzić swój stan przygotowań do zbliżającej się ligi.

Sprawna organizacja turnieju zapewniła każdej drużynie 70 minut intensywnej rywalizacji.

Graliśmy nie tylko z drużynami, z którymi spotykamy się na ligowych boiskach, lecz także z takimi, z którymi nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji rywalizować.

Był to nasz czwarty turniej halowy w tym okresie przygotowawczym, patrząc na osiągnięcia wyraźnie widać tendencję wzrostową: Racot – VII msc., Mosina – IV msc., Buk – III msc., a teraz miejsce drugie.

Na uwagę zasługuje postawa całego naszego zespołu, a zwłaszcza bramkarza, który dzięki dodatkowym treningom bramkarskim, robi wyraźne postępy, a efektem jest dwukrotny, w ostatnich dwóch turniejach, tytuł najlepszego golkipera.

Turnieje halowe pozytywnie wpłynęły na naszą technikę indywidualną, teraz czas na sprawdzenie umiejętności techniczno-taktycznych oraz motorycznych w meczach kontrolnych na boisku.

W miesiącu lutym czekają nas przynajmniej dwa takie sprawdziany.

Błękitne barwy w turnieju “Enea Cup” w Luboniu reprezentowali:

Goździu (Br.), Adam, Pirlo, Natan, Simon, Alan, Fisz, Piotr, Oskar i Alik.

Brawo chłopaki za wzorową postawę !

Trener Darek

Print Friendly, PDF & Email