Trampkarze 2009 - Viktoria Września

W ostatnią sobotę rocznik 2009 rozegrał ostatni ligowy mecz w tym roku. Do Owińsk przyjechała drużyna Victoria Września.

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu najlepsza w tej rundzie????. Prowadziliśmy grę na połowie przeciwnika, stwarzaliśmy okazje strzeleckie. Graliśmy szybko i z pomysłem. W 30 minucie prowadziliśmy już 3:0❗️

W pierwszej połowie przeciwnik miał tylko jedną okazję, z której zdobył bramkę ????.

W drugiej połowie ⌛️pozmienialiśmy zawodników na różnych pozycjach. Wynik nam trochę uciekł ????. W ostatniej minucie doliczonego czasu, tracimy ???? i ostatecznie remisujemy.

W ostatnich dwóch ligowych meczach pokazaliśmy momenty bardzo dobrej gry, które to elementy wypracowane były na ostatnich treningach.