Turniej Błękitni Cup - Rodzice
Turniej Błękitni Cup - Rodzice

Turniej Błękitni Cup - Rodzice

W sobotni poranek, 21 stycznia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Owińskach, odbył się pierwszy turniej rodziców Błękitnych.

W tym roku Akademia obchodzi swoje 10-lecie i była to pierwsza impreza otwierająca cykl wydarzeń celebrujących ten jubileusz Akademii Piłkarskiej Błękitni Owińska. W rozgrywkach tego dnia uczestniczyli rodzice wszystkich naszych grup: od Skrzata po Juniora. Stawiło się więc 9 zespołów. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale w duchu Fair Play. Grali zarówno tatusiowie jak i mamy naszych zawodników. Natomiast nasi młodzi zawodnicy, którzy na co dzień reprezentują błękitne barwy, mogli na własne oczy zobaczyć swoich rodziców w akcji. Głośnym dopingiem odwdzięczyli się im za codzienny trud wożenia na treningi, turniej itp.

Atmosfera była wspaniała, na trybunach szał, na boisku ogień. W kawiarence mnóstwo pyszności przygotowanych przez nasze zespoły. Po kilku godzinach zmagań został wyłoniony zespół zwycięski tego turnieju. Tego dnia nie mieli sobie równych rodzice i trener rocznika 2009. Wielkie gratulacje. Na koniec wszyscy odebrali pamiątkowe medale, które z dumą wisiały na szyjach rodziców. Nie o wynik tutaj jednak chodziło, ale o super zabawę, integrację i właśnie to wszystko udało nam się razem osiągnąć.

Bardzo dziękujemy za udział i zaangażowanie wszystkim obecnym zawodnikom i kibicom.

My już nie możemy się doczekać letniej edycji tego wydarzenia. W tym roku zapewniamy - będzie się działo, bo dziesięciolecie jest raz na 10 lat i wspólnie możemy przygotować wiele eventów i atrakcji.

Poniżej zdjęcia z tego wydarzenia. Zapraszamy do oglądania.

 

część II zdjęć w multimediach